Toptan Gelinlik

Bir Gelinlik21 markası olan Model Gelin kalitesini müşterilerine sunmak isteyen gelinlik mağazaları için toptan gelinlik satış hizmetimiz başlamış bulunuyor.

Yurt içinde ve yurt dışındaki mağazalarınızda müşterilerinize kaliteli işçilik ve özgün tasarımlar sunabilmek artık çok kolay.

Uzman tasarımcı kadromuzun dünyanın en önemli moda merkezlerinin gelinlik modasının nabzını tutarak hazırladıkları tasarımların uzman terzilerimizin ellerinde hayat bulduğu gelinlik modellerimize toptan gelinlik satışı uygulamamız ile en uygun fiyatlarla vitrinlerinizde yer verebilirsiniz. Gelinlik21 markasının gelin adayları tarafından en çok tercih edilen gelinlik markası olmasının sırrı da burada gizli zaten.

Gelin adayları, kalite ve tasarım özgünlüğüyle dünyaca ünlü markalarla yarışan gelinlik modellerimizde en modern ve yeni unsurlarla geleneksel gelinlik anlayışımızın klasik çizgilerinin kusursuz bir kombinasyonunu bulabiliyorlar.

Bugüne kadar kişiye özel dikimlerde ve kişiye özel provasız uzaktan dikimlerde yakalanan mükemmellik ölçüsü seri üretimlerimizle toptan gelinlik satışında da devam ediyor.