2018 GELİNLİK MODELLERİ MONİQUE LHUİLLİER

2018 Gelinlik modellerini sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Sırada gelin adayların favorilerinden Monique Lhuillier var. Bu zamana kadar bizi hiç hayal kırıklığına uğratmayan tasarımcının bakalım 2018 gelinlik modellerini nasıl bulacaksınız?

Eğer hem farklı hem de masal prenseslerini andıran bir gelinlik modeli arıyorsanız çok uzaklara bakmanıza gerek yok, bu modeller tam size göre. Katlı veya toplamalı fark etmez bu modellerde klasik kabarık etekli gelinlik modeli duruşuna modern ve ayrıcalıklı hava katılmış. Soldaki modelin muhteşem üst kısmından ve göz alıcı sırt dekoltesinden bahsetmeye gerek bile yok!

Yukarıdaki gelinlik modeli ise lüksü ve pahalı taşları sevenler için oldukça klas bir seçenek. Aşağıya doğru ine ağaç dalları motifleri Ametist taşları ile işlenmiş. Gelinin yeni hayatına kök salışını sembolize ediyor. Yeni hayatınıza başlarken, hayat arkadaşınızla birlikte sağlam bir zemine kök salmak için değil midir zaten bütün dualar?

Zarif ve kırılgan bir balerinin duruşundan ilham alan bu gelinlik modelinde baştan sona dantel kullanılmış.

Modern kesimli katlı kabarık etekli gelinlik modeli klasik zarif işlemeler büyük kurdele ile dengelenmiş.

Aynı zarif işlemeler yukarıdaki gelinlik modelinde de kullanılmış. Bu sefer yüksel bel ve büyük kurdele sayesinde daha çocuksu ve masum bir görünüm kazanılmış.

Parlamayı sever misiniz? Bu gelinlik tam size göre. Gelinliğinizin tamamında bu kadar taşlı bir görünüm kullanmak istemeseniz bile yaka kısmındaki transparan tül üzerine kullanılan taşların yarattığı muhteşem illüzyon değerlendirilmeye değer.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir